SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2015 19:03
Risen 3: Titan Lords w ulepszonej wersji zadebiutuje na PlayStation 4
1469V

Risen 3: Titan Lords w ulepszonej wersji zadebiutuje na PlayStation 4

Od wczoraj na PlayStation Store możemy pobrać specjalną wersję Arcania: Gothic 4, a posiadacze PlayStation 4 powinni przygotować się na kolejnego RPG-a. Risen 3: Titan Lords wskoczy na konsolę Japończyków.

Dokładnie 21 sierpnia zadebiutuje na rynku Risen 3: Titan Lords - Enhanced Edition, czyli odpicowana wersja zeszłorocznej produkcji studia Piranha Bytes.

Jest to zaskakująca sytuacja, ponieważ twórcy w przypadku wersji na konsole nie przygotowali idealnego projektu... Tytuł był pewien błędów, bugów i borykał się z najróżniejszymi problemami i z tego powodu pozycja nie może pochwalić się pozytywnymi opiniami – średnia 36% (PlayStation 3), 44% (Xbox 360).

Gra na naszym rynku będzie dostępna w wersji cyfrowej, ale Niemcy, Brytyjczycy, Szwajcarzy, Włosi, Francuzi, Austriacy oraz Skandynawowie będą mogli kupić pozycję w pudełku.

Deweloperzy obiecują, że nowa edycja pod względem grafiki będzie prezentować jakość identyczną do projektu na komputerach osobistych z ustawieniami ULTRA.

Oczywiście w zestawie otrzymamy również wszystkie aktualizacje, łatki oraz dodatki. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/risen_3_enhanced_edition/news/risen_3_titan_lords_enhanced_edition_coming_to_ps4_on_august_21.html

Tagi: Deep Silver piranha bytes risen 3: titan lords