Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 06.05.2015 12:50
Tales of Zestira na PS4? Bandai Namco nie chce komentować, ale zdradza kiedy będzie mogło
421V

Tales of Zestira na PS4? Bandai Namco nie chce komentować, ale zdradza kiedy będzie mogło

Czyżby wielkimi krokami nadchodziła pierwsza odsłona serii "Tales of" na PlayStation 4? Oby! Szkoda tylko, że nie będzie to nic nowego, a jedynie konwersja ostatniej części.

Wczoraj Wojtek informował o tym, że Tales of Zestiria na PS4 widnieje na oficjalnej stronie sieci sklepów Best Buy. Azjatycki oddział Bandai Namco w końcu skomentował całą sytuację stwierdzając... że nie może komentować, ale prosi o cierpliwość, bo pewne ogłoszenie pojawi się Tales of Festival 2015.

Jest to oficjalny doroczny konwent miłośników flagowej serii Bandai Namco, który w tym roku będzie miał miejsce w Yokohama Arena w dniach 6 - 7 czerwca.

Jeżeli studio bezpośrednio w związku z tymi plotkami wskazuje na termin podania jakiejś informacji, to wydaje mi się, że możemy być prawie pewni, że chodzi o ich potwierdzenie. Jako, że miałem okazję pograć w Tales of Zestiria rok temu w Tokio, to muszę dodać, że warto jest czekać, bo pod względem rozgrywki wreszcie czuć jakiś powiew świeżości w serii. Ciekawe tylko, kiedy wreszcie gra pojawi się na naszym rynku.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/05/05/bandai-namco-asia-responds-to-tales-of-zestiria-ps4-version-rumors-will-confirm-or-deny-them-at-tales-of-fan-expo/

Tagi: Bandai Namco konwersja tales of zestiria tales of...