Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 06.05.2015 11:55
Nvidia zaciera ślady po nie najlepszych screenach z Wiedźmina 3
3545V

Nvidia zaciera ślady po nie najlepszych screenach z Wiedźmina 3

No, nieładnie. Chyba ktoś przypadkowo wkleił wczoraj na oficjalną stronę GeForce'a prawdziwe screenshoty z Dzikiego Gonu. Dzisiaj już ich tam nie ma. Na szczęście w internecie nic nie ginie.

Wczoraj pisałem o fajnej promocji firmy Nvidia. Osoby, które zakupią najwyższe modele kart graficznych otrzymają zupełnie za darmo kody do pobrania gier Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Batman: Arkham Knight. Jeszcze wczoraj na oficjalnej stronie dotyczącej promocji pojawiły się trzy screeny prezentujące grę w wersji pecetowej, która hula z wykorzystaniem najnowszych cudów technologicznych opracowanych przez firmę.

Wyglądają one źle.

Albo można powiedzieć, że wyglądały, bo dzisiaj zostały podmienione na oficjalne obrazki dostarczone przez CDP Red. Na szczęście to, co zostało wrzucone raz do internetu zostaje tam na zawsze i bez problemu można znaleźć kopie. Możecie je obejrzeć w naszej galerii, a jeżeli potrzebujecie dodatkowych dowodów, to wskoczcie na stronę WCCFTech. Jej redaktorzy bardzo roztropnie przekopiowali screeny na swoje serwery.

Według podanych informacji obrazki powstały z włączonymi efektami Nvidia HairWorks oraz HBAO+ i działają na DirectX11.

Źródło: http://wccftech.com/witcher-3-nvidia-reveals-screenshots-showing-nvidia-hairworks-hbao/

Tagi: kontrowersje nvidia screeny wiedźmin 3 Wiedźmin 3: Dziki Gon