Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2015 10:01
Poznaliśmy nowy projekt w świecie Child of Light
886V

Poznaliśmy nowy projekt w świecie Child of Light

W połowie ubiegłego miesiąca otrzymaliśmy potwierdzenie od Ubisoftu, że uniwersum Child of Light pozwoli nam zapoznać się z jeszcze wieloma ciekawymi produkcjami. Autorzy właśnie zdradzili pierwszy projekt, który możemy pobrać całkowicie za darmo!  

Liczyliście na drugą część tej wyjątkowej produkcji? Niestety, na takie przyjemności musimy jeszcze zaczekać. Ubisoft udostępnił książkę w formacie PDF, którą możemy pobrać całkowicie za darmo.

Firma postanowiła w ten sposób opowiedzieć nam historię syna Roberta – Reginalda. Bohater wyrusza w przygodę, aby poznać cel w swojego życia.

Patrick Plourde w komunikacie prasowym wspomniał, że społeczność Child of Light jest wyjątkowa i po wydaniu gry otrzymali od graczy setki ilustracji oraz zdjęć przedstawiających cosplay’e. Autorzy dostali również sporo wzruszających listów, w których fani opowiadali o tym, jak produkcja Ubisoftu im pomogła. Z tego powodu studio postanowiło podziękować społeczności i opublikowało właśnie tę książkę.  

A co z kontynuacją gry? Francuzi na pewno nie zostawią tego uniwersum. Plourde zapowiedział niedawno na Twitterze, że w drodze są bardzo fajne projekty osadzone w tym niezwykłym świecie.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/05/01/ubisoft-makes-good-on-child-of-light-promise-with-free-ebook/

Tagi: Child of Light ebook Patrick Plourde Ubisoft za darmo

Nie przegap