SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2015 17:00
Tylko 4 na 10 graczy ukończyło The Order: 1886?
1553V

Tylko 4 na 10 graczy ukończyło The Order: 1886?

The Order: 1886 to bardzo ciekawa produkcja, która w okolicach premiery wywołała mnóstwo kontrowersji. Największy zarzut, z którym musieli się zmierzyć twórcy z Ready at Dawn to zdecydowanie za krótka historia. Jak się jednak okazuje nie wszyscy zainteresowani poznali tę opowieść do końca.

Jeśli zwrócimy uwagę na trofea The Order: 1886 to zauważymy ciekawostkę – zaledwie 40% graczy zdobyło pucharek „A Knight No More”, który zostaje wręczony śmiałkom po ukończeniu pozycji na jakimkolwiek poziomie trudności.

Nie są to pewnie najdokładniejsze dane – część nabywców mogło ukończyć tytuł bez logowania się do PlayStation Network – ale mimo to ta informacja pozwala nam stwierdzić, że nie wszyscy dali temu projektowi odpowiednią szansę.

W moim odczuciu właśnie historia to jeden z najistotniejszych elementów dzieła, ponieważ opowieść Sir Galahada jest naprawdę interesująca. Jasne, że podczas przygody musimy zmierzyć się z prowadzeniem za rączkę, małą ilością broni i całość można ukończyć w mniej niż siedem godzin... Ale kupując tytuł za sporo gotówki zawsze kończę kampanię.

Redaktorzy Cramgaming zerknęli również na inne tytuły i sprawdzili ile procent graczy zdobyło niezbędne do ukończenia gry pucharki:

Źródło: http://cramgaming.com/only-4-out-of-10-players-completed-the-order-1886-24305/

Tagi: ciekawostki playstation 4 Ready at Dawn The Order: 1886 trofea