Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 23.04.2015 08:44
Hełm w kształcie baraniej głowy? Oto screeny z dodatku House of Wolves do Destiny
1259V

Hełm w kształcie baraniej głowy? Oto screeny z dodatku House of Wolves do Destiny

Już niebawem nadejdzie czas powrotu na serwery. Ekipa Bungie skromnie zapowiada swoim fanom sprawy, których mogą spodziewać się po nadchodzącym, dużym dodatku do Destiny.

Bungie wrzuciło dzisiaj na oficjalną stronę Destiny kilka interesujących fotek z nadchodzącego dodatku zatytułowanego House of Wolves. Możemy na nich podziwiać nieco nowego lootu, który wypadnie po pokonanych przeciwnikach, a także podejrzymy kilka scen prosto z pola bitwy. Nazwy screenshotów zdradzają nam również nazwy kilku misji, takich jak "A Keel Rising", "Queen's Ransom" lub "The Ruling House". Mnie powalił jednak majestatyczny hełm w kształcie głowy barana, który możecie podziwiać na obrazku towarzyszącym newsowi.

Dodatek pojawi się w cyfrowym sklepie już 19 maja, a tymczasem, za 3 godziny w sieci pojawić ma się zwiastun prezentujący zawartość DLC w ruchu. Spodziewajcie się niebawem aktualizacji tej informacji.
 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/04/22/destinys-house-of-wolves-expansion-gets-new-screenshots-showing-gear-and-action/

Tagi: destiny dlc dodatek