Maciej Marchewka Maciej Marchewka 27.10.2010 16:27
Popisy błazna: "Recenzenci nie są graczami"
982V

Popisy błazna: "Recenzenci nie są graczami"

Peter Molyneux, znany bardziej jako "wizjoner dla ubogich", "kłamca" i "najbardziej oberwany dziad branży" nie wsławił się nigdy szczególną skromnością. Jego ego rośnie wraz z kolejnymi odsłonami Fable i po ostatniej wypowiedzi przybiera rozmiary sterowca!xxxxx

 

Nasz król niespełnionych obietnic w odpowiedzi na kilka nieco krytycznych recenzji swojego najnowszego tworu, wystąpił do graczy z serdeczną prośbą:

 

"Proszę wszystkich o zignorowanie recenzji mojej nowej gry. Recenzenci nie są prawdziwymi graczami, nie potrafią grać w moje gry we właściwy sposób."

 

No masz. Niesławny "poradnik dla recenzenta" przy okazji Lair czy "zakaz" recenzowania Final Fantasy XIV to przy tym małe piwo. Zasadniczo deweloper każdy zarzut mógłby odpierać słowami "nie znasz się", ale to chyba nie tędy droga. Może więc niegłupim pomysłem będzie załączenie do sklepowej edycji gry poradnika pt. "Jak grać w Fable"? Jedno jednak możemy przyznać Peterowi - ośmieszyć potrafi się jak mało kto. Czekamy na kolejne popisy.

 

EDIT: Okazało się, że całe zajście było żartem jakiegoś niedowartościowanego typa, który zapragnął narobić w mediach nieco szumu, zakładając na Twitterze konto na dane Molyneuxa. Sorry ze nieumyślne wprowadzenie w błąd.

Tagi: