Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 18.04.2015 12:05
Mamy pierwszy zwiastun Batman v Superman: Dawn of Justice! [Aktualizacja #1]
2749V

Mamy pierwszy zwiastun Batman v Superman: Dawn of Justice! [Aktualizacja #1]

Co prawda wygląda jak nagrywany doniczką, ale z samego podkładu możemy dowiedzieć się  o filmie wielu ciekawych informacji.  Czyżby zapowiadała się bardziej mroczna historia, niż filmy Nolana? Zwiastun pojawił się we właściwej rozdzielczości.

Jako osoba, która lubi tych bohaterów, po obejrzeniu zwiastuna, czuję się znacznie spokojniejszy. Wygląda na to, że Zack Snyder nadal  zmierza w kierunku emocjonalnego filmu o bohaterach, starając się rozważać konsekwencje ich obecności na Ziemi. Na trailerze po raz pierwszy możemy zobaczyć Bena Afflecka w kostiumie Batmana, a także odzianego w specjalną zbroję do walki z Supermanem, która wyraźnie zainspirowana jest komiksem The Dark Knight Returns autorstwa Franka Millera.

Niestety YouTube bardzo szybko usuwa wszelkie uploady ze zwiastunem. Najwyraźniej nie był to kontrolowany wyciek, ale ktoś faktycznie nagrał filmik komórką i wpuścił go do sieci. Z pomocą przychodzą nam jednak różne serwisy, które zdążyły zrobić mirrora i zamieścić na swoich prywatnych serwerach.

Możecie go na przykład obejrzeć na łamach serwisu We Got This Covered.

Jakie są wasze wrażenia?

Premiera Batman v Superman: Dawn of Justice przewidziana jest na marzec 2016.
 

 

[Aktualizacja #1]

Pozwolę sobie zaktualizować newsa, bo zwiastun pojawił się w rozdzielczości HD./ montana

 

Źródło: http://wegotthiscovered.com/movies/full-batman-superman-dawn-justice-trailer-leaks-absolutely-epic/

Tagi: