Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2015 18:59
Gracze mogą przenieść swoje postacie do konsolowej wersji The Elder Scrolls Online
555V

Gracze mogą przenieść swoje postacie do konsolowej wersji The Elder Scrolls Online

Jeśli graliście w The Elder Scrolls Online na komputerach osobistych, ale od czerwca zamierzacie podbijać serwery na PlayStation 4 lub Xboksach One, to powinniście rozważyć najnowszą ofertę. Twórcy atrakcyjną ceną zachęcają do migrowania. 

Na początku roku autorzy zapowiedzieli rezygnacje z abonamentu i potwierdzili datę premiery na konsolach. W produkcję już teraz można grać bez dodatkowych opłat na PC-tach – twórcy zrezygnowali z miesięcznych opłat, ale wrzucili do pozycji mikrotransakcje.

Otrzymaliśmy oficjalną wiadomość od deweloperów o możliwości przeniesienia bohaterów na konsole – specjalna oferta będzie dostępna przez 30 dni:

„Ta specjalna, przedpremierowa oferta na cyfrową kopię w wersji na Xboksa One lub / i na PlayStation 4 będzie dostępna w sklepie przez 30 dni.”

Zainteresowani muszą podjąć decyzję dość szybko, ponieważ po tym okresie nie będzie możliwości przeniesienia bohaterów.

Trzeba jednak pamiętać, że migracja nie jest darmowa – za 78 zł możecie przenieść bohaterów. Jest to oczywiście świetna oferta, bo w tej sytuacji możemy cieszyć się swoimi wojownikami, a w dodatku otrzymujemy grę, która normalnie kosztuje około 249 zł.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2015-04-09-elder-scrolls-online-offers-13-99-pc-to-console-migration-deal?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=socialoomph

Tagi:

Nie przegap