Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.04.2015 08:24
Fan Steel Battalion stworzył niesamowicie rozbudowany kokpit mecha
1118V

Fan Steel Battalion stworzył niesamowicie rozbudowany kokpit mecha

Steel Battalion: Heavy Armor na X360 okazał się "kinectowym crapem" w opinii większości recenzentów - w przeciwieństwie do świetnego Steel Battalion z Xboksa. W starszy tytuł, wydany w 2002 roku, wiele osób nadal szarpie od czasu do czasu. I to tak intensywnie, że dla fanów przygotowano niesamowity, interaktywny kokpit, dzięki któremu można w pełni zanurzyć się w rozgrywce.

Dave, jeden z zagorzałych fanów Steel Battalion, stworzył niesamowity kokpit do tej produkcji z Xboksa. Do gry w 2002 r. dołączany był oryginalnie bardzo rozbudowany kontroler, który oczywiście staje się centralną częścią tej konstrukcji.

Na pierwszy rzut oka B.S.B.B. (Big Steel Battalion Box) Mk II to tylko pudło, dzięki któremu można odciąć się od świata zewnętrznego. Poniższa prezentacja pokazuje jednak, że to coś znacznie więcej - kokpit odtwarza wibracje płynące z rozgrywki (odczujemy je na siedzisku), potęguje dźwięki oraz wywołuje liczne efekty świetlne.

Swój kokpit Big Steel Battalion Box można spróbować zamówić na oficjalnej stronie projektu. Cena takiej konstrukcji ustalana indywidualnie w przypadku każdego zamówienia.

 

Źródło: http://www.bsbb-mkii.com

Tagi: akcesoria humor steel battalion Xbox