SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2015 18:27
Na Xbox Live zadebiutowało ostatnie rozszerzenie do Sunset Overdrive - zobaczcie zwiastun
552V

Na Xbox Live zadebiutowało ostatnie rozszerzenie do Sunset Overdrive - zobaczcie zwiastun

Insomniac Games poinformowało o opublikowaniu ostatniego dodatku do swojego najnowszego projektu. Posiadacze Sunset Overdrive mogą zmierzyć się z hordą okrutnych robotów. 

Rozszerzenie Dawn of the Rise of the Fallen Machines kosztuje 34,99 zł. W trakcie gry zainteresowani zmierzą się z potężnymi maszynami. Oczywiście autorzy nie zapomnieli o dodatkowych smakołykach, więc w dodatku sprawdzimy 2 nowe bronie, pułapki, wyzwania oraz zadania Chaos Squad.

"Człowiek kontra maszyna: Zażarta bitwa, tocząca się od miliardów lat, wchodzi w nową fazę wraz z "Nadejściem świtu czasu upadłych maszyn". Misja ratunkowa, której celem jest uwolnienie dawnych mentorów Sama z fabryki robotów Fizzco, szybko zmienia się w ofensywę na pełną skalę. Jej celem jest włamanie się do systemów firmy i usunięcie zabezpieczeń. Ale nie martw się! Dla ciebie "włamywane się" oznacza pociąganie za spust i niszczenie ulepszonych Fizzcobotów. Cóż, każdy jest w czymś dobry! "Nadejście świtu czasu upadłych maszyn" pozwoli ci zapoznać się z nową historią oraz obszarem – to pełne technicznych nowinek rozszerzenie świata Sunset Overdrive, dodające nową broń, pułapki, wzmocnienia, wrogów i stroje, a także możliwość przeobrażenia się w olbrzymią kulę energii toczącą się po okolicy. Rzuć się w wir akcji i staw czoła pazernej korporacji Fizzco. Po raz ostatni. A przynajmniej tak nam się wydaje. W sumie... wiecie, wszystko zależy od wyników sprzedaży i badań rynku, takie tam..."

Sympatycy osiągnięć mogą również przygotować się na zebranie 200 dodatkowych punktów. Twórcy poinformowali, że wraz z rozszerzeniem tytuł otrzymał sporo poprawek.

Jest to ostatnie DLC do  Sunset Overdrive

Źródło: http://www.insomniacgames.com/dawn-of-the-rise-of-the-fallen-machines-now-available/

Tagi: dlc dodatek insomniac games sunset overdrive trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Sunset Overdrive
  • Platformy:  XONE 
  • Data premiery - Polska: 31.10.2014
  • Pełna
  • od lat 16 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme