Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.02.2015 08:53
We Happy Few z pierwszą zajawką - gra mocno przypomina BioShock
1578V

We Happy Few z pierwszą zajawką - gra mocno przypomina BioShock

Pamiętacie ostatnie doniesienia o nowym projekcie autorów Contrast? Wreszcie poznaliśmy pierwsze konkretne informacje na temat szykowanej gry. Okazuje się, że gra nosi tytuł We Happy Few. Warto zerknąć na właśnie udostępnioną zajawkę tego projektu!

Niestety otrzymaliśmy póki co tylko teaser, czyli na gameplay nie ma co liczyć. Nie jest jednak tak źle, bo na cut-scenkach widać grafikę wygenerowaną na silniku gry. I trzeba powiedzieć, że wygląda to całkiem nieźle. Może nie pod względem technicznym, ale design gry jest naprawdę ciekawy. Takie surrealistyczne połączenie mody z lat 60. z motywami „retrofuturystycznymi” rodem z BioShock. Może być naprawdę ciekawie!

 Deweloperzy opisują akcję w We Happy Few jako przygodę naładowanych narkotykami ludzi nieakceptujących rzeczywistości, żyjących w Anglii, w latach 60. XX wieku. "Retrofuturystyczne" miasteczko brutalnie radzi sobie z każdym intruzem, który nie chce zaakceptować panujących tu zasad.

Niestety nie ujawniono jeszcze platform, na jakich pojawi się tytuł. Gra będzie pokazywana w trakcie PAX East, w dniach 6-8 marca 2015 r. Pewnie w tych dniach wypłynie pierwszy gameplay i więcej informacji.


Tagi: bioshock indie We Happy Few