Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2015 14:04
Resident Evil: Revelations 2 bez kooperacji na PC-tach - mamy premierowy zwiastun
781V

Resident Evil: Revelations 2 bez kooperacji na PC-tach - mamy premierowy zwiastun

Od wczoraj śmiałkowie zapoznają się z premierowym odcinkiem Resident Evil: Revelations 2. Wielu graczy na komputerach osobistych zdziwiło się, że nie mogą grać z kumplem przy jednym monitorze. Okazało się, że autorzy postanowili usunąć kooperację z wersji na PC-ty. Ponadto możemy dzisiaj zerknąć na premierowy zwiastun. 

Na forach produkcji pojawiają się od wczoraj pytania graczy – jak grać w kooperacji na PC-tach? Okazało się, że twórcy zrezygnowali z tej funkcji na PC-tach, jednak przed premierą nie otrzymaliśmy o tym jakiejkolwiek informacji.

Gra od samego początku była reklamowana jako pozycja nastawiona na kooperację i pewnie wielu graczy mogło zdecydować się na zakup tytułu właśnie dla wspólnej gry.

Twórcy potwierdzili dzisiaj, że zdecydowano się usunąć tę opcję, aby zapewnić stabilną rozgrywkę. W przyszłości tryb Raid ma otrzymać łatkę, dzięki której będzie można grać w Sieci ze znajomymi, ale kampanię nadal będzie można ukończyć wyłącznie w pojedynkę.

Na zakończenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zobaczenie najnowszego, premierowego zwiastuna – autorzy w ciekawy sposób wprowadzają nas do rozgrywki. 

Dzisiaj na rynku zadebiutował nowy numer PSX Extreme, w którym znajdziecie naszą recenzję pierwszego odcinka tej opowieści. Stosowny tekst pojawi się również wkrótce na PPE.  

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/25/pc-version-of-resident-evil-revelations-2-does-not-support-offline-co-op/

Tagi: Capcom premierowy trailer resident evil: revelations 2 zwiastun