Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.02.2015 08:18
Sony dalej walczy z piratami - PlayStation 3 z nową aktualizacją systemową
3628V

Sony dalej walczy z piratami - PlayStation 3 z nową aktualizacją systemową

Niedawno PlayStation 4 dorobiło się aktualizacji systemowej. Niestety łatka firmware'u poprawiała wyłącznie przysłowiową już "stabilność systemową" konsoli. Tym razem przyszła pora na PlayStation 3. Tu mamy już do czynienia z pewną konkretną modyfikacją...

Aktualizacja 4.70 ma pojawić się dzisiaj w Internecie dla graczy we wszystkich regionach. Po jej zainstalowaniu na PS3 gracze mają cieszyć się z możliwości włączenia podpisów pomocniczych (tzw. "closed captions") w przypadku odgrywania materiałów wideo z Blu-ray lub DVD. W opcjach dotyczących ustawień obrazu można zdecydowac o włączaniu się podpisów. Można również zmienić rozmiar i kolor wyświetlanej czcionki.

Drugą modyfikacją jest zmienione logo PSN, które zobaczymy po zainstalowaniu aktualizacji 4.70. Nowy obrazek możecie sprawdzić w galerii poniżej. O dziwo tym razem firma nie wspomniała nic w oficjalnej notce o poprawianiu stabilności sprzętu.

Elementem, o którym nie wspomina oficjalnie Sony jest udoskonalone zabezpieczenie antypirackie. Na forach rozległo się narzekanie, że "zmodyfikowane" egzemplarze PS3 nie mogą zalogować się do Sieci po instalacji nowego firmware'u.

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/ps3-update-4-70-is-now-available-for-you-to-download/

Tagi: Aktualizacja firmware piraci piractwo playstation 3