Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2015 18:03
Tom Clancy's The Division otrzyma testy alpha?
1102V

Tom Clancy's The Division otrzyma testy alpha?

Niedawno pojawiła się plotka dotycząca nadciągającej bety Tom Clancy's The Division. Już wcześniej autorzy zapowiedzieli testy, ale nadal nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów na ten temat. Ciszę przerywa strona pozycji, która zdradza kilka informacji. 

Pierwsze informacje o testach Tom Clancy's The Division otrzymaliśmy w zeszłym roku. Twórcy zapowiedzieli, że przed wielką premierą odbędzie się beta, dzięki której autorzy sprawdzą wiele elementów produkcji.

Jednak od tego czasu Ubisoft Massive nie publikuje jakichkolwiek szczegółów – ostatnią wiadomość w tym temacie otrzymaliśmy od branżowego donosiciela, który stwierdził, że beta odbędzie się w marcu i początkowo trafi wyłącznie na Xboksa One.

Wielka cisza została przerwana, ale kolejny raz nie bezpośrednio przez pracowników francuskiej korporacji. Na stronie produkcji pojawiła się zakładka dotycząca testów Alpha, która oczywiście bardzo szybko zniknęła z Sieci.

Twórcy dotychczas nie skomentowali sytuacji, ale bardzo możliwe, że już w trakcie GDC 2015 (2-6 marca) poznamy pierwsze szczegóły, ponieważ na imprezie pojawią się przedstawiciele Ubisoftu. 

 

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/23/the-division-alpha-revealed-on-website-via-data-mining/

Tagi: alpha beta Tom Clancy's The Division ubisoft Ubisoft Massive