Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 21.02.2015 12:00
Łowcy przegrali już 108 lat w Evolve, czyli pierwsza infografika
831V

Łowcy przegrali już 108 lat w Evolve, czyli pierwsza infografika

Twórcy zebrali dane dotyczące pierwszych ośmiu dni Evolve na rynku, podsumowując je obszerną infografiką. Okazuje się, że przepadamy nie tylko za mierzeniem się z potworami, ale gro ludzi lubuje się w oglądaniu pojedynków.

Turtle Rock chwalą się statystykami i różnorakimi porównaniami, mającymi nam zobrazować wielkość podanych liczb i cyferek.

Na przestrzeni tych kilku dni rozegrano niemalże 6 000 000 meczy, czyli tyle, ile rozegrano profesjonalnych spotkań baseballa, koszykówki, piłki nożnej, footballu amerykańskiego i hokeja razem wziętych. Pomnożonych 631 razy.

Aktywni są także potencjalni odbiorcy. Streamy z Evolve na Twitchu obejrzało 5 000 000 osób, więc jeżeli myślicie o rozpoczęciu działalności na tej platformie, wiecie od czego można zacząć swój program.

Gra okazuje się bardzo wyrównana dla obu stron rozgrywki. Łowcy zakończyli zwycięsko spotkanie z bestią w 48,1% przypadków, względem nieznacznej przewagi na korzyść potworów wynoszącą 51,9% sukcesu.

W aż 76,7% gier gracze nie mieli szans z bestią, jeżeli osiągnęła ona trzecie stadium rozwoju.

Cała infografika dostępna jest do obejrzenia w tym miejscu. Znajduje się tam jeszcze sporo ciekawostek, jak najczęściej wybierane postacie i potwory z największym procentem zwycięstw.

Źródło: http://evolvegame.com/news/evolve-the-first-week-infographic

Tagi: evolve infografika turtle rock studios