Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2015 17:33
W weekend sprawdzamy za darmo tryb sieciowy z Call of Duty: Advanced Warfare
586V

W weekend sprawdzamy za darmo tryb sieciowy z Call of Duty: Advanced Warfare

Nie macie ambitnych planów na najbliższe 3 dni? To może wypróbujecie najnowszą odsłonę Call of Duty? Twórcy zapraszają do testowania sieciowych starć. 

Twórcy poinformowali na swojej stronie o nowej promocji na Steam – wszyscy śmiałkowie, którzy jeszcze nie mieli przyjemności zapoznać się z Call of Duty: Advanced Warfare, mogą dzisiaj pobrać tryb sieciowy pozycji i do niedzieli miażdżyć na serwerach.

Jest to na pewno ciekawa inicjatywa dla osób, które nie mają wielkich planów na weekend, a w dodatku nie posiadają w swojej kolekcji tytułu Sledgehammer Games.

Standardowo dla graczy, którzy zdecydują się nabyć w trakcie promocji grę, przygotowano zniżkę – 34% na wersję normalną i 25% na edycję Digital Pro.

Warto jednocześnie wspomnieć, że jest to dobra rozgrzewka przed pierwszym, dużym DLC – 26 lutego na komputerach osobistych zadebiutuje rozszerzenie Havoc.

Zainteresowanych akcją odsyłamy na stronę platformy Valve.

Źródło: http://www.videogamer.com/pc/call_of_duty_advanced_warfare/news/call_of_duty_advanced_warfare_multiplayer_is_free_this_weekend_on_steam.html

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare Sledgehammer Games steam za darmo