Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2015 14:28
Wyciekło zdjęcie przedstawiające reklamę Halo 5: Guardians
615V

Wyciekło zdjęcie przedstawiające reklamę Halo 5: Guardians

W studiu 343 Industries trwają teraz prace nad piątą odsłoną serii Halo. Jednak możemy mieć pewność, że jednocześnie specjaliście z marketingu starają się przygotować jak najlepszą kampanię promocyjną dla tej pozycji. Do Sieci wyciekło zdjęcie, które prawdopodobnie przedstawia scenę z reklamy Halo 5: Guardians. Przed wejściem do tej wiadomości ostrzegamy przed spoilerem! 

Zdjęcie to pojawiło się w Sieci wczoraj i od tego czasu wielu miłośników uniwersum Halo doszukuje się na tej fotografii ukrytych informacji.

Część śmiałków twierdzi, że akcja Halo 5: Guardians może przenieść się do kolonii Reach – podobny pomnik miał znaleźć się w Halo: Reach.

Na pewno znaczącą sceną jest pojawienie się na zdjęciu Master Chiefa – bohater znajduje się w dość nietypowej sytuacji...

Trudno też uwierzyć, że ten materiał trafił do Sieci przez przypadek. Twórcy chcą w odpowiedni sposób budować zainteresowanie swoją pozycją i w moim odczuciu jest to lepszy sposób niż 10 zwiastun zawierający te same sceny. Przynajmniej możemy pogłówkować. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/19/halo-5-live-action-commercial-image-shows-master-chief-looking-worse-for-wear/

Tagi: 343 Industries halo 5: guardians Microsoft reklama wyciek