Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2015 18:05
Monolith Productions zapowiada kolejne DLC do Śródziemie: Cień Mordoru
803V

Monolith Productions zapowiada kolejne DLC do Śródziemie: Cień Mordoru

Pamiętacie o przygodzie Taliona? Ten bohater nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejne rozszerzenie, które na pewno zainteresuje fanów tej produkcji.

Gracze kolejny raz powrócą do Mordoru, ale tym razem wcielą się w Celebrimbora – towarzysza Taliona – który ma w tym miejscu kilka spraw do załatwienia.

W rozszerzeniu bohater wykorzysta wszystkie swoje najlepsze moce – między innymi będzie mógł skorzystać z mocy pierścienia, aby zniknąć… Postać posiada również mocny atak AoE oraz zdolności teleportacji i odzyskiwania zdrowia.

W dodatku poznamy 10 nowych misji, weźmiemy udział w ciekawych wyzwaniach i otrzymamy skórkę Celebrimbora (do wykorzystania w podstawowej kampanii).

Autorzy nie zapomnieli o dopakowaniu przeciwników, którzy również dostaną kilka nowych mocy. Ciekawostką na pewno jest możliwość spotkania samego Saurona – jest to główny rywal w nowej opowieści.

DLC zadebiutuje na rynku 10 marca, a zainteresowani gracze powinni przyszykować około 40 zł. Rozszerzenie jest częścią Przepustki Sezonowej.  

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/19/shadow-of-mordor-the-bright-lord-dlc/

Tagi: dlc dodatek Monolith Productions Śródziemie: Cień Mordoru