Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2015 17:03
Dead or Alive 5: Last Round ocenione, a wersję na Xboksa One trzeba naprawić
1147V

Dead or Alive 5: Last Round ocenione, a wersję na Xboksa One trzeba naprawić

W tym tygodniu debiutuje kolejna odsłona piątej części Dead or Alive. Gra zbiera pozytywne opinie od dziennikarzy, jednak trudno ukryć, że produkcja na Xboksa One nie przeszła odpowiednich testów. 

Zacznijmy od pozytywnych informacji – w Sieci pojawiają się pierwsze opinie na temat pozycji i po pierwszych recenzjach gra może pochwalić się średnią na poziomie 83%.

Oczywiście największym atutem pozycji jest jej wielkość – w tytule znalazło się 34 bohaterów, 30 map i wiele trybów rozgrywki (offline oraz online). Dziennikarze podkreślają, że pozycja wygląda zdecydowanie lepiej na konsolach aktualnej generacji.

Z drugiej strony w tekstach pojawia się również narzekanie na sztuczną inteligencję, słabą historię i w posiadacze poprzednich wersji Dead or Alive 5 nie znajdują tutaj dla siebie wiele nowości. 

Digitally Downloaded - 100 
Meristation - 80 
Eurogamer Italy - 80
Hobby Consolas - 79
LaPS4 - 78 

Dziennikarze pewnie zapoznają się z wersją na PlayStation 4, ponieważ w Internecie pojawia się coraz to więcej materiałów, na których gra zawiesza się na Xboksie One. 

Aktualnie wydawca nie skomentował tego problemu. 

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/dead_or_alive_5_last_round/news/dead_or_alive_5_last_round_suffering_from_serious_crashing_on_xbox_one.html

Tagi: bug Dead or Alive 5: Last Round oceny Team Ninja tecmo koei