Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2015 16:31
Poznajcie bohaterów The Order: 1886
813V

Poznajcie bohaterów The Order: 1886

Nie milkną komentarze dotyczące długości rozgrywki z The Order: 1886, jednak Ready at Dawn musi wciąż promować swoje dzieło. Z tego powodu możemy poznać bliżej wszystkich bohaterów pozycji. 

Deweloperzy postanowili podzielić się z nami kolejnymi informacjami o projektowaniu The Order: 1886. Po przygotowaniu historii autorzy rozpoczęli poszukiwanie aktorów – wymagania dla każdej postaci były bardzo rygorystyczne, ponieważ każdy bohater posiada swoje indywidualne cechy, które w odpowiedni sposób łączą się z całą pozycją i definiują świat.

Poszukiwanie były długie, trwały wiele miesięcy, ale po kilku rundach przesłuchań, zespół odpowiedzialny za ten element The Order: 1886 mógł wybrać najlepszych.

Steve West (Sir Galahad), Graham McTavish (Sir Perceval), Alice Coulthard (Lady Igraine) – to trójka aktorów, którzy wcielili się w najważniejsze postacie z pozycji Ready at Dawn.

Według twórców wybrani artyści w świetny sposób wpasowali się w realia produkcji i w idealny sposób zaprezentowali bohaterów. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: behind the scenes dziennik dewelopera ready at dawn the order: 1886