Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2015 17:31
Kolejna gwiazda w ekranizacji Assassin’s Creed
944V

Kolejna gwiazda w ekranizacji Assassin’s Creed

Wiele na to wskazuje, że Ubisoft nie ma zamiaru oszczędzać na przygotowywaniu ekranizacji opowieści Asasynów. Do Michaela Fassbendera dołączyła laureatka Oscara, Marion Cotillard.

Marion Cotillard to niespełna 40-letnia aktorka, która wystąpiła między innymi w takich hitach jak – Mroczny Rycerz powstaje, Incepcja, O północy w Paryżu, Wrogowie publiczni, a nawet w trylogii Taxi. Przez lata pracy otrzymała wiele nagród, w tym – Oscara, Złoty Glob, Cezara i statuetkę BAFTA.

Jest to druga gwiazda, która trafi do produkcji o Asasynach – wcześniej otrzymaliśmy informację, że główna rola przypadła Michaelowi Fassbenderowi. Tego aktora możecie kojarzyć między innymi z – Prometeusza, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie, Bękartów wojny i 300.

Co ciekawe, Cotillard oraz Fassbender spotkali się niedawno na planie Makbeta – film miał swoją światową premierę pod koniec stycznia, a ta dwójka odegrała w nim główne role.

Ubisoft nie zamierza oszczędzać na produkcji i w tej sytuacji możemy oczekiwać czegoś więcej niż sztampowego filmu na licencji.

Na zakończenie warto przypomnieć, że scenariusz przygotował mało znany reżyser Michael Lesslie (Heavy Metal Drummer, Airlock, or How to Say Goodbye in Space, Capture Anthologies: The Dimensions of Self i Skirt).

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_unity/news/the_dark_knights_marion_cotillard_joins_cast_of_assassins_creed_movie.html

Tagi: Assassin's Creed ekranizacja film ubisoft