Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2015 13:30
Microsoft przeceni masę pozycji na Xboksa One i Xboksa 360!
2551V

Microsoft przeceni masę pozycji na Xboksa One i Xboksa 360!

Od kilku dni pojawiały się informacje, według których Microsoft planuje przygotowanie wielkiej promocji pozycji na dwie platformy. Informację potwierdził na swoim Twitterze Major Nelson, a do Sieci wyciekły grafiki ze strony amerykańskiej korporacji. Planujecie zakupy? Wstrzymajcie się do jutra!

Jeśli promocja zostanie potwierdzona w takiej formie, to możemy śmiało powiedzieć – otrzymamy jedną z największych i najlepszych promocji od wielu miesięcy.  

Ultimate Game Sale zostanie przedstawiona już jutro i według zaprezentowanych screenów zainteresowani kupią między innymi – Lords of the Fallen za +/- 42 zł , Sniper Elite III: Afrika za +/- 56 zł oraz Halo: The Master Chief Collection za +/- 100 zł.

Produkcje mają zostać przecenione o nawet 70/85%! Jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że subskrybenci Xbox Live Gold prawdopodobnie otrzymają dodatkowy rabat. 

Wszystkie promocje znajdziecie w naszej galerii.

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/halo_the_master_chief_collection/news/xbox_ultimate_game_sale_leak_points_to_huge_discounts_on_halo_lords_of_the_fallen_and_more.html

Tagi: promocja Xbox 360 Xbox Live Xbox One