Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.02.2015 09:39
PS4 vs PS3 - Team Ninja porównuje biusty w Dead or Alive 5: Last Round
2798V

PS4 vs PS3 - Team Ninja porównuje biusty w Dead or Alive 5: Last Round

Zbliżamy się do premiery Dead or Alive 5: Last Round (to już w najbliższy piątek). Team Ninja niedawno podrzucił nam zwiastun premierowy swojej najnowszej bijatyki. Jeśli kogoś jednak nie przekonywałyby sekwencje walki, japońscy deweloperzy przygotowali kolejny "wabik"...

"Totalny bajzel" - tak działania Team Ninja określił ostatnio ojciec serii Dead or Alive. Cóż, z aktywności japońskich deweloperów wynika jedno: że główną atrakcją nowej bijatyki są atrakcyjne panienki, a nie wyrafinowany system walki i skomplikowane combosy.

Wiemy już, że gra działa w rozdzielczości 1080p i przy 60 fps. Główna atrakcja wizualna tytułu ma być jednak inna. To "soft engine", czyli technologia generowania realistycznej wirtualnej skóry. Dobrodziejstwami "soft engine" będziemy cieszyć się tylko na PS4 i XONE. Właściciele last-genowych platform muszą zadowolić się gorszą grafiką. Porównanie oprawy wizualnej w tym zakresie znajdziecie poniżej (po lewej stronie grafika z PS4).

W galerii poniżej znajdziecie screenshoty przedstawiające zestaw strojów "Soft Sexy Costume", który będzie dołączany do edycji Ultimate Pack w Japonii.

Tagi: