Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2015 19:34
Twórcy The Elders Scrolls Online przedstawiają szczegóły mikrotransakcji
1496V

Twórcy The Elders Scrolls Online przedstawiają szczegóły mikrotransakcji

The Elder Scrolls Online trafi na PlayStation 4 i Xboksa One w czerwcu i jednocześnie gra nie będzie wymagać abonamentu. Twórcy od pierwszych informacji o zmianach nie ukrywali, że w tytule pojawią się mikrotransakcje i dzisiaj poznaliśmy szczegóły tego systemu. Akurat w tym przypadku gracze nie powinni głośno narzekać.

17 marca w grze pojawi się nowy dodatek. The Crown Store pozwoli graczom kupować za prawdziwą gotówkę przedmioty kosmetyczne, wierzchowce, mikstury oraz zwiększać zdobywanie punktów doświadczenia. Jednak w tym przypadku zainteresowani staną się właścicielami wyłącznie słabsze wersje potionów.

Twórcy zapewniają, że mikrotransakcje nie będą wpływać na balans rozgrywki i są podobne do sklepów z innych gier MMO.

Otrzymaliśmy również informacje na temat programu lojalnościowego – autorzy chcą w pewien sposób wynagrodzić miłośników ich pozycji, którzy przez miesiące opłacali abonament. W niedalekiej przyszłości poznamy wszystkie szczegóły, a już dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gracze, którzy wykupili subskrypcje na przynajmniej 300 dni dostaną nowego wierzchowca – kot z obrazka powyżej.

The Elder Scrolls Online zadebiutuje w czerwcu na konsolach i gra będzie wymagać od śmiałków opłaconego abonamentu Xbox Live oraz PlayStation Plus. 

W galerii możecie znaleźć kilka obrazków z gry.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/13/the-elder-scrolls-online-pc-ps4-xbox-one/

Tagi: Bethesda F2P free to play The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios