Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2015 16:23
W nowej ekranizacji Hitmana nie brakuje akcji - zobaczcie zwiastun
1781V

W nowej ekranizacji Hitmana nie brakuje akcji - zobaczcie zwiastun

W październiku informowaliśmy naszych czytelników, że kolejna opowieść Agenta 47 trafi do kin z opóźnieniem. Do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, ale twórcy postanowili wrzucić do  Sieci zwiastun filmu. 

Pierwotnie film miał zadebiutować w kinach w lutym, jednak zdecydowano się opóźnić premierę. Z tego powodu fani dobrej akcji i Hitmana powinni przygotować popcorn na 28 sierpnia.

W rolę Agenta 47 wcieli się Rupert Friend (Homeland), a jego głównym rywalem będzie Zachary Quinto (American Horror Story). Opowieść pozwoli nam uczestniczyć w kolejnym zadaniu seryjnego mordercy.

Zwiastun jest dość typowy – wybuchy, akcja i zaprezentowanie bohatera – ale w moim odczuciu całość prezentuje się naprawdę dobrze. Nie zamierzam oceniać książki po okładce, jednak na pewno będę pamiętał o tej premierze.

Warto na zakończenie wspomnieć, że reżyserem produkcji został Aleksander Bach, a scenariusz przygotowali Michael Finch (Predators), Kyle Ward (Machete Kills) i Skips Woods (X-Men Origins: Wolverine).

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/11/hitman-agent-47-movie-trailer/

Tagi: adaptacja agent 47 film Hitman trailer zwiastun