Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2015 13:30
Telltale Games przygotowuje najambitniejszy projekt w historii studia
1103V

Telltale Games przygotowuje najambitniejszy projekt w historii studia

Czekacie na kolejne odcinki Game of Thrones: A Telltale Game Series oraz Tales from the Borderlands? Możecie mieć pewność, że twórcy z Telltale Games nie próżnują i rozwijają... Kolejną grę. W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się o nowym projekcie amerykańskich twórców, a teraz możemy mieć pewność, że o tej produkcji będzie głośno. Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem padają bardzo wielkie słowa.  

Twórcy bardzo chętnie zapowiadają ten tytuł. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że zespół przygotowuje „oryginalne IP” i jak się okazuje będzie to pierwsza własna licencja znanej ekipy. Kilka słów na temat produkcji powiedział dyrektor generalny Telltale Games – Kevin Bruner:

„W trakcie ostatniej dekady spędziliśmy mnóstwo czasu na eksperymentowaniu i sprawdziliśmy jak potężnym narzędziem może być interaktywne prowadzenie opowieści. Kiedy zaczęliśmy myśleć o przygotowaniu czegoś od podstaw, mieliśmy dzięki temu wszystkie niezbędne narzędzia: odpowiedni rodzaj opowieści, odpowiednie uniwersum, zaangażowanych ludzi, wszystko.”

Bruner stwierdził, że nowy projekt studia jest czymś naprawdę wielkim – to najbardziej ambitna produkcja Amerykanów:

„To chyba najbardziej ambitne projekt, jakiego podjęła się firma, ale czujemy, że jesteśmy gotowi. Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby Wam o tym opowiedzieć, ale nie możemy aktualnie zbyt wiele zdradzić. Jednak to idealna rzecz dla naszego studia.”

Telltale Games przygotowuje aktualnie: 

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/11/telltales-new-ip-is-the-most-ambitious-thing-the-studio-has-ever-done/

Tagi: ip kevin bruner marka Telltale Games