Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2015 14:03
Crossover Devil May Cry oraz Bayonetty jest spełnieniem marzeń
694V

Crossover Devil May Cry oraz Bayonetty jest spełnieniem marzeń

Wyobrażacie sobie produkcję, w której główną rolę odgrywa duet Dante i Bayonetta? Pewnie wielu miłośników dynamicznej jazdy ze świetną muzyką wielokrotnie marzyło o tym połączeniu. Jak widać nie tylko gracze myślą o takim crossoverze, bo nawet twórca z Capcomu postanowił wypowiedzieć się na temat możliwej integracji. 

Trudno ukryć, że obie pozycje mają wiele wspólnego i pewnie właśnie z tego powodu producent z Capcomu – Rey Jimenez – został zapytany w ostatnim wywiadzie o możliwość stworzenia takiego crossovera.

„Jako deweloper i gracz chciałbym stworzyć coś takiego i gdyby się to urzeczywistniło, pozwól mi to powiedzieć, to byłaby najbardziej szalona gra akcji jaką kiedykolwiek widzieliśmy. W produkcji znalazłyby się ataki zespołowe, przełączanie pomiędzy postaciami, combosy w stylu Dante lub wszystkich innych. Marzenia stałyby się rzeczywistością.”

Jimenez wspomniał, że aktualnie nie jest to oficjalna wiadomość i nie wie, czy kiedykolwiek taka gra powstanie, ale Capcom jest otwarte na tworzenie ciekawych projektów. Ta gra według producenta byłaby „epicka”. 

A Wy, co sądzicie o takim pomyśle? 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/10/capcom-developer-would-love-to-do-devil-may-crybayonetta-crossover-game-a-dream-come-true/

Tagi: Bayonetta capcom devil may cry platinum games