Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.02.2015 11:18
Kontynuacja Dragon Age jest już pewna po sukcesie Inkwizycji
2392V

Kontynuacja Dragon Age jest już pewna po sukcesie Inkwizycji

BioWare niedawno chwaliło się, że Dragon Age: Inkwizycja zaliczył najmocniejszą finansowo premierę w historii BioWare. Tytuł zbiera również stale branżowe laury (ostatnio na DICE Awards). Co to oznacza dla przyszłości tego IP?

Nie musimy się obawiać o przyszłość serii Dragon Age. Blake Jorgenson, szef oddziału finansowego EA, powiedział w rozmowie z GameSpot, że ta erpegowa marka będzie kontynuowana. Nie możemy jednak spodziewać się wydania nowej gry jeszcze w 2015 roku (co jest raczej oczywiste ze względu na ilość czasu potrzebną na stworzenie dużego role-playa).
 

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, również w długoterminowej perspektywie. Inkwizycja właśnie zdobyła główną nagrodę na DICE Awards. Naprawdę cieszymy się z tego sukcesu i myślimy już, co możemy dalej zrobić z całym zespołem deweloperskim. Sądzę, że dla marki Dragon Age jest bardzo dobry czas" - powiedział Jorgenson.


Dobrze wiedzieć, że wypracowany przez nas stan świata, zapisany w Dragon Keep się nie zmarnuje. Teraz trzeba tylko dać czas BioWare na przygotowanie kolejnej odsłony "smoczej" serii.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/10/dragon-age-inquisition-a-return-to-form-and-huge-opportunity-for-bioware/

Tagi: dragon age dragon age: inkwizycja ea