Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.02.2015 14:32
Game Informer przetestował trzeciego Wiedźmina - jak Geralt wypadł w oczach Amerykanów?
3650V

Game Informer przetestował trzeciego Wiedźmina - jak Geralt wypadł w oczach Amerykanów?

Ekipa największego i najsłynniejszego magazynu piszącego o grach wideo również miała okazję położyć swoje chętne rączki na trzeciej odsłonie przygód najlepszego łowcy potworów.

Z nieco ponad sześciominutowego wywiadu z Kimberley Wallace, redaktorką GI, dowiadujemy się co tak naprawdę świat myśli o nadchodzącym hicie CD Projekt RED.

Z rozmowy wynikło, iż testujący Geralta zespół jest wprost zachwycony tym co spotkało jego członków przez pierwsze trzy godziny gry. Na plus zaznaczono znacznie lepszy początek względem poprzedniczek - jest bardziej przystępny, ciekawszy i dużo bardziej zachęcający do dalszej rozgrywki.

Kolejną z wielkich zalet Dzikiego Gonu okazują się być walki z bossami. Tutaj panna Wallace wspomniała, że starcia są nie tylko epickie, ale i trzeba się nad nimi trochę zastanowić. Jak podejść wroga, czy jaką przyjąć taktykę, a nawet czy w ogóle możemy podjąć z nimi walkę.

Ekipę CDP RED pochwalono również za podejście do linii dialogowych i klimatu rozmów, które niekiedy wywołują myśli "Czy ten potwór chce mnie oszukać, okłamać, czy jednak szczerze prosi o to, aby go nie zabijać?". Na szczęście, dość szybko będziemy mogli przekonać się o konsekwencjach naszych decyzji.

Bardzo dobrze, że nie tylko Polacy, ale i światowi dziennikarze zachwycają się trzecią odsłoną "Wieśka". Do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy, zatem pozostaje nam trzymać kciuki za to, aby reszta część gry była równie pasjonująca co jej pierwsze kilka godzin. Czego życzymy sobie, wam i ekipie CD Projekt RED. 

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/02/06/video-preview-hands-on-impressions-of-the-witcher-3.aspx

Tagi: gameinformer test Wiedźmin 3: Dziki Gon