Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.02.2015 13:08
Dorwałem pączki! Jakie jeszcze Easter eggi znajdziemy w Battlefield Hardline?
1061V

Dorwałem pączki! Jakie jeszcze Easter eggi znajdziemy w Battlefield Hardline?

Ekipa Visceral Games postarała się o to, aby w jak najlepszy sposób urozmaicić i uprzyjemnić nam kontakt z najnowszą odsłoną największego rywala Call of Duty. Jedną z metod na wywołanie u nas szczerej radości z rozgrywki są ukryte jajeczka. 

Podczas biegania po mapach i zabijania setek rywali widzimy tę samą animację przeładowywania tysiące razy, co po dłuższym czasie może nas już bardzo znudzić, dlatego też twórcy zadbali o to, aby niektóre z nich były wyjątkowe. 

Póki co gracze zarejestrowali kilka takich przykładów. Co zrobi nasza postać, gdy wystrzeli pocisk z RPG? Wetknie normalnie, od drugiej strony, a może zrobi jeszcze coś innego? A jak przeładujemy Desert Eagle'a? A może podczas bitwy potrzebujecie pomocnej dłoni? Przekonajcie się na własne oczy, co przygotowali dla nas deweloperzy.

 

 

Znając upodobania policji do pączków, Visceral Games postanowiło wyszydzić również ten element. Gdy grając po dobrej stronie barykady podejdziemy do donutów, mundurowy krzyknie "Donuts, spottted!". Poza tym na różnych billboardach i szyldach znajdziemy nawiązania do The Walking Dead, Parku Jurajskiego, twórców serii Battlefield, a nawet i samej "czwórki".

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/02/06/battlefield-hardline-has-some-amazing-hidden-reload-animations.aspx

Tagi: battlefield hardline dead space The Walking Dead Visceral Games