Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2015 15:21
Twórcy przedstawiają nową generację Mortal Kombat - materiał z polskimi napisami
3071V

Twórcy przedstawiają nową generację Mortal Kombat - materiał z polskimi napisami

Ed Boon wraz ze swoją ekipą postanowił zaprezentować nam wiele nowych i niezwykle ciekawych elementów z Mortal Kombat X. Na nowym filmie zaprezentowano tryby rozgrywki oraz wiele innowacji!  

Deweloperzy zapowiedzieli, że Mortal Kombat X będzie prawdziwym Mortalem nowej generacji. Autorzy chcą zintegrować społeczność graczy przez sieciowe rozgrywki i dzięki temu w grze pojawi się wiele nowych elementów.

„Jednym ze sposobów innowacji jest przestrzeń sieciowa. Dodając Factions oraz Towers naprawdę chcemy poszerzyć doświadczanie graczy i uczynić pozycję jeszcze bardziej społeczną z większym poczuciem wspólnoty.”

Jak autorzy chcą zwiększyć tę integrację społeczności? Przez Factions – przed rozpoczęciem zabawy wybierzemy jedną z pięciu frakcji, dla której będziemy wykonywać zadania, zdobywać punkty, rozwijać rangę, a nawet odblokowywać kosmetyczne nagrody. Następnie pod koniec tygodnia drużyna, która zebrała najwięcej punktów wygrywa, a zabawa rozpoczyna się od początku.

W grze pojawią się również nowe Wieże (Tower), które będą się różnić poziomem trudności wyzwań. Twórcy będą aktualizować zadania nawet kilka razy dziennie, więc w pozycji nie będziemy się nudzić.

Deweloperzy przygotowują również rozbudowaną opowieść, która w odpowiedni sposób wprowadzi do uniwersum Mortal Kombat wszystkich wojowników. 

Tagi: ed boon mortal kombat x NetherRealm Studios Warner Bros.