Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2015 15:52
Znamy narratorów Brawl - HIV przedstawi wydarzenia z multiplayera!
755V

Znamy narratorów Brawl - HIV przedstawi wydarzenia z multiplayera!

Bloober Team zdradziło, że w Brawl znajdzie się dwóch narratorów, a jednym z nich będzie nasz redakcyjny kolega HIV! Redaktor PSX Extreme użyczy swojego głosu do trybu sieciowego.  

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że w angielskiej wersji Brawl wystąpi Erik Braa - aktor znany między innymi z League of Legends (Draven i Jax), serii Assassin’s Creed oraz Walking Dead.

Nie możemy jednak zapomnieć, że kilka tygodni temu deweloperzy zapowiedzieli konkurs na narratora polskiej wersji. Twórcy poinformowali, że liczba zgłoszeń przerosła ich najśmielsze oczekiwania, ale w końcu udało się wybrać odpowiednią osobę:

"Znaleźliśmy jednak kandydata, który swoim nagraniem zdołał nas do siebie przekonać najbardziej. Został nim… Marek Wegner! Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę. Mam nadzieję, że już wkrótce będziecie mieli okazję zapoznać się z efektami pracy Marka!"

W piątek otrzymaliśmy informację o niespodziance... I jak się okazuje w grze pojawi się nasz redakcyjny kolega – Tomasz „HIV” Kozieł przedstawi wydarzenia z trybu sieciowego:

"Jednocześnie w piątek informowałem, że przygotowaliśmy dla Was pewną niespodziankę. Otóż Marek poprzez konkurs stał się naszym narratorem w kampaniach dla pojedynczego gracza. Natomiast głosu w trybie multiplayer użyczy nie kto inny, jak doskonale znany w środowisku graczy, głównie z PSX Extreme Tomasz 'HIV' Kozieł!"

HIV postanowił skomentować sytuację:

"Marzenie każdego gracza: ujrzenie swojego nazwiska w "napisach końcowych" dowolnej produkcji. Gdy dostałem propozycję wystąpienia w roli narratora w grze Brawl, zastanawiałem się nie dłużej jak 7 sekund. Tym bardziej że Brawl jest grą multiplayerową, więc będę raczył graczy intensywnie swym tembrem. Traktuję to jako zawodową przygodę, ale i wyzwanie - dołożę wszelkich starań, aby brzmieć charyzmatycznie i przekonująco. Jako fan oldschoolowego Bombermana, liczę na dobrą młóckę."

Na zakończenie autorzy pragną Was zaprosić na BRAWL PARTY TOUR, czyli serię spotkań z graczami:

"Jednocześnie chcielibyśmy Wam powiedzieć, że od 10go lutego rozpocznie się BRAWL PARTY TOUR - czyli spotkania z Wami i naszą grą w różnych miastach Polski. Czekam na Wasze zgłoszenia pod adresem:

pawel.matyjewicz -at- blooberteam dot com
"

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: basement brawl Bloober Team brawl hiv informacja prasowa