redakcja PPE redakcja PPE 14.02.2015 13:07
Prenumerata PSX Extreme z bezpłatnym wydaniem PDF! [przypomnienie]
3397V

Prenumerata PSX Extreme z bezpłatnym wydaniem PDF! [przypomnienie]

Drodzy Czytelnicy PSX Extreme, gdy we wrześniu uruchamialiśmy opcję zakupu e-wydań naszego magazynu w formacie PDF, wiele osób słusznie stwierdziło, że miłym akcentem byłoby połączenie prenumeraty papierowej z cyfrową. Również byliśmy tego zdania, czego efektem jest dzisiejsza zmiana w systemie sprzedaży prenumerat PSX Extreme. 

Od dzisiaj kupując prenumeratę poprzez nasz sklep, macie możliwość zaznaczenia, czy chcecie wraz z prenumeratą papierową otrzymywać bezpłatnie e-wydanie w formacie PDF. Zdajemy sobie sprawę, że czasami wydanie papierowe dociera do niektórych z opóźnieniem, mamy więc nadzieję, że formą rekompensaty za oczekiwanie będzie bezpłatne e-wydanie, które trafi do Was po północy w dniu premiery nowego numeru. Dodatkową zaletę tej opcji będzie również dostęp do pisma pod każdą postacią - czy to w formie papierowej, czy cyfrowej. A wszystko w tej samej cenie :).

Aby mieć dostęp do bezpłatnego e-wydania trzeba tak naprawdę spełnić tylko dwa kryteria:

- dokonać zakupu prenumeraty poprzez nasz sklep
- wybrać prenumeratę na 6 lub 12 miesięcy (opcja prenumeraty 3-miesięcznej nie jest związana z bezpłatnym e-wydaniem); bezpłatne e-wydanie dołączamy oczywiście do prenumeraty krajowej i zagranicznej

Efektem takiego zamówienia i zaznaczenia odpowiedniego pola (dostępne jest w koszyku zakupowym) będzie tradycyjna realizacja prenumeraty papierowej z dostawą pod wskazany adres oraz dodatkowo bezpłatne przesłanie e-wydania w formacie PDF na wskazany przez Was adres e-mail. Informację o e-wydaniu otrzymacie po północy w dniu premiery kolejnego numeru.

WAŻNE! W przypadku zamówień prenumeraty z opcją bezpłatnego wydania w formacie PDF, nie można rozpoczynać prenumeraty od numeru, który już się ukazał. Liczba numerów tradycyjnych musi być równa liczbie numerów w formacie PDF, a tych w prenumeracie nie realizujemy wstecznie. Przykładowo - kupując dzisiaj prenumeratę, rozpocznie się ona (papierowa oraz bezpłatne e-wydanie) od najbliższego numeru, który ukaże się 25 lutego.

Startując dzisiaj z nowym systemem, mieliśmy również na uwadze naszych obecnych prenumeratorów. W ramach podziękowań dla Was uruchomiliśmy opcję, dzięki której obecni prenumeratorzy również mogą skorzystać z prenumeraty w formacie PDF. Jak to zrobić?

1. Prosimy na specjalny adres mailowy pdf@psxextreme.pl przesłać wiadomość, w której podacie adres, na który wysyłamy obecnie prenumeratę, adres mailowy, na który ma być wysyłana prenumerata w formacie PDF oraz opcjonalnie nazwę konta na PPE (osoby posiadające konto będą miały dostęp do numerów w formacie PDF również z poziomu swojego konta na portalu poprzez zakładkę Moje zakupy). 
2. Cierpliwie poczekać na nowy numer w formacie PDF :). Ten trafi do Was po północy w dniu premiery nowego wydania (czyli w tym przypadku 25 lutego). 
3. Po zgłoszeniu na podany wyżej adres mailowy prześlemy Wam potwierdzenie o dodaniu Was do bazy prenumeratorów e-wydania w formacie PDF. 

WAŻNE! Podobnie jak w przypadku nowych prenumerat, tak i tutaj opcja skierowana jest do osób, które wykupiły prenumeraty na 6 lub 12 miesięcy. 

Pytania i odpowiedzi:
1. Czy kupując prenumeratę poza sklepem PPE, również dostanę bezpłatne e-wydanie?
Istnieje taka możliwość, aczkolwiek prosimy o zakupy poprzez nasz sklepik. Związane jest to z automatyzacją całego procesu i ułatwia realizację zamówień. Jeśli jednak ktoś nie ma możliwości dokonania płatności poprzez kanały oferowane przez PayU, po tradycyjnej wpłacie prosimy o maila na adres pdf@psxextreme.pl wraz z informacją o chęci otrzymywania bezpłatnej prenumeraty w formacie PDF.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o informację w komentarzach lub maile na

redakcja -at- psxextreme dot pl

Tagi: