SKLEP
Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 25.01.2015 15:15
Z zaspokojeniem potrzeb Amerykanów jest ciężej, niż myśleliśmy
920V

Z zaspokojeniem potrzeb Amerykanów jest ciężej, niż myśleliśmy

Zax przekazał nam ostatnio informację, wg której cały zapas bundli z konsolą 3DS XL i The Legend of Zelda: Majora's Mask został wyprzedany w zaledwie kwadrans. Jak się okazuje, nie każdy, kto złożył zamówienie, otrzyma swoją przesyłkę.

Cały przewidziany zapas tych zestawów znalazł swoich nabywców w błyskawicznym tempie, ale konsole z grą powędrują do mniejszej ilości osób, niż można się było tego spodziewać.

Wyprzedanie większej ilości sprzętu, niż było na stanie, ogłosił Best Buy, który nie jest w stanie spełnić życzenia klientów nie tylko piętnaście minut po rozpoczęciu zapisów, ale też części z tych, myślących, że należą do grona szczęśliwców.

Niefortunnym kupcom mają zostać zwrócone pieniądze, które już powędrowały na konto sprzedawcy. Otrzymali oni także bonus w wysokości 50 dolarów na zakupy on-line w sklepie Best Buy (a mogli dać 10% upustu).

Nawet jeżeli taki zestaw trafi do Europy, to chętnych z pewnością nie będzie brakować. Sam jako świeży nabywca 2DS-a się na niego nie połaszę, ale wam życzę więcej szczęścia w takiej sytuacji niż tym, którym go brakowało.

Źródło: http://www.destructoid.com/best-buy-cancels-majora-s-mask-new-3ds-xl-pre-orders-286612.phtml / http://www.zeldainformer.com/news/the_message_of_majoras_mask1

Tagi: