SKLEP
Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 17.01.2015 11:36
Sony Online Entertainment łamie złożone obietnice. H1Z1 z mikropłatnościami
1983V

Sony Online Entertainment łamie złożone obietnice. H1Z1 z mikropłatnościami

Powstająca wysiłkiem studia SOE produkcja skupiająca się na przetrwaniu w świecie zombie ma zawierać możliwość ułatwienia sobie rozgrywki. Kłóci się to z zapowiedziami twórców, według których takiego rozwiązania miało w grze nie być.

Po zapowiedzi gry 10 kwietnia zeszłego roku, następny dzień przyniósł nam esencjonalną dla H1Z1 informację. W grze miało brakować opcji kupienia sobie surowców i przedmiotów za rzeczywiste pieniądze:

Sensem tej gry jest przetrwanie. Nie chcielibyśmy sprzedawać NICZEGO co by pomagało w przetrwaniu. Jeśli ta gra jest dla kogoś zbyt trudna, to niech zagra w coś innego - takie było w kwietniu stanowisko prezesa SOE.

Dwa tygodnie po tej wypowiedzi okazało się, że w H1z1 zawarte będą mikropłatności, ale nie odblokują nam one dostępu do esencjonalnych elementów świata, tj. broni, jedzenia czy surowców. Kupić moglibyśmy wtedy jedynie ubranie dla postaci.

Tę sielankową wizję niszczą ostatnie doniesienia. Gracz będzie mógł zapłacić za kluczowe przedmioty w grze, dając tym samym przewagę nad innymi uczestnikami tego doświadczenia:

Podjęliśmy tę decyzję, by umieścić w grze płatne zrzuty, zawierające np. bronie i inne rzeczy wybierane losowo. 

Twórcy zachowują się jednak fair i oferują zwroty pieniędzy tym, którzy przystąpili do programu Early Access wczoraj przed godziną 19 naszego czasu. Prośby o to należy przesyłać na adres mailowy bwilcox@soe.sony.com. Zagwarantowane jest pozytywne rozpatrzenie każdego z podań, mogące potrwać około dwóch dni.

Źródło: http://gamingbolt.com/h1z1-fans-are-enraged-as-pay-to-win-elements-are-introduced

Tagi: h1z1 sony online entertainment

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
H1Z1: Just Survive
  • Platformy:  PS4   PC 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
  • od lat 18
Miesięcznik PSX Extreme