SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2015 18:54
Rock Band 4 na horyzoncie? Twórcy zapowiadają DLC do Rock Band 3
636V

Rock Band 4 na horyzoncie? Twórcy zapowiadają DLC do Rock Band 3

Rock Band 3 zadebiutował na rynku w 2010 roku i ostatnie rozszerzenie do tej pozycji zadebiutowało na rynku 21 miesięcy temu. Zazwyczaj po tak długiej przerwie deweloperzy nie przygotowują już kolejnych DLC, jednak Harmonix właśnie zapowiedziało nowy dodatek! To nie jest normalne.   

Na Facebooku Rock Band pojawiła się wiadomość, która rozpoczyna się od słów „CAŁKOWICIE NORMALNE OGŁOSZENIE”, a następnie autorzy zapowiadają, że już jutro w grze pojawią  się trzy nowe utwory – Arctic Monkeys – „R U Mine?”,                 Avenged Sevenfold – „Shepherd Of Fire” oraz Foo Fighters – „Something From Nothing”.

Trudno ukryć, że nie jest to normalne ogłoszenie – twórcy nie publikują rozszerzeń do gier z 2010 roku... W dodatku po tak wielkiej przerwie.

W tej sytuacji wielu graczy domniema, że już wkrótce autorzy zapowiedzą kolejną odsłonę tej wielkiej serii – Rock Band 4 jest wyczekiwanym tytułem przez miłośników gier muzycznych na całym świecie.

Warto wspomnieć, że trzecia odsłona Rock Band może pochwalić się fenomenalnymi ocenami – tytuł na serwisach zbierających oceny posiada średnią na poziomie 92-94%!

A Waszym zdaniem – jest to „normalne ogłoszenie”, czy coś więcej? ;)

Źródło: https://www.facebook.com/RockBand/posts/10153128067220209

Tagi: