Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2014 17:00
Platinum Games chce nam pokazać rozgrywkę z Scalebound
977V

Platinum Games chce nam pokazać rozgrywkę z Scalebound

Scalebound to dla nas nadal duża zagadka. Produkcję, która zadebiutuje wyłącznie na Xboksie One, przygotowuje studio Platinum Games. Twórcy przygód Bayonetty nie mogą się doczekać, gdy zaprezentują nam swoje nowe dzieło. 

W najnowszym numerze Famitsu wypowiedział się dyrektor pozycji – Hideki Kamiya – który wspomniał o Scalebound:

„Scalebound jest intensywnie rozwijany i cieszy podobnie jak Takarazuka [Takarazuka Revue to japoński teatr muzyczny, w którym występują same kobiety]. Myślę, że wszyscy się zastanawiają, co to jest za gra. Nawet jeśli jest za wcześnie, chciałbym Wam pokazać rozgrywkę.”

Platinum Games przygotowało w ostatnim czasie wiele świetnych produkcji i z tego powodu naprawdę nie mogę się doczekać „opowieści o smokach”. Powyższe słowa mogą sugerować, że już niedługo otrzymamy pierwsze szczegóły oraz fragmenty rozgrywki!

Po zakończeniu prac nad Bayonetta 2 oraz The Legend of Korra, Scalebound jest jedyną pozycją, którą oficjalnie przygotowują deweloperzy z japońskiego studia. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/31/xbox-one-exclusive-scalebound-hideki-kamiya-wants-to-show-gameplay-game-in-intensive-development/

Tagi: Microsoft Platinum Games Scalebound xbox one