Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2014 17:35
Techland przedstawia świetną infografikę dotyczącą imprez gamingowych
1122V

Techland przedstawia świetną infografikę dotyczącą imprez gamingowych

Jedną z najbardziej znanych form reklamy jest kontakt bezpośredni. Przedstawiciele rodzimego Techlandu odwiedzili w tym roku kilka wielkich, gamingowych imprez i postanowili podsumować te wydarzenia ciekawą infografiką.

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, Poznań Game Arena oraz Hall of Games – na tych trzech polskich imprezach pojawili się przedstawiciele Techlandu, którzy promowali swoje produkcje.

Dzięki infografice możemy się dowiedzieć, że na PGA pojawiło się niemal 60 tysięcy odwiedzających, zaś na imprezę do Wrocławia przyjechało ponad 900 graczy, natomiast w Łodzi odbył się konkurs na stworzeniu od podstaw gry komputerowej w 48 godzin.

Te ciekawostki są naprawdę świetne i w miły sposób podsumowują te 3 wielkie wydarzenia. Jednak nie możemy zapomnieć, że na tych imprezach Techland prezentował swoje pozycje – 100 tysięcy graczy mogło sprawdzić Dying Light, autorzy przygotowali 7 specjalnych prezentacji i rozdali ponad 500 różnorodnych gadżetów. Firma otrzymała również medal Acanthus Aureus!

Więcej informacji znajdziecie poniżej oraz w naszej galerii.

Tagi: Dying Light hellraid infografika Techland