Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2014 10:26
Usługa Battlelog pojawi się w Star Wars: Battlefront
974V

Usługa Battlelog pojawi się w Star Wars: Battlefront

Od czasu efektownej, lecz lakonicznej, zajawki Star Wars: Battlefront (2015) nie słyszeliśmy praktycznie nic na temat przygotowywanej przez DICE strzelaniny. Pozostaje wyszukiwanie ciekawostek w Sieci. Gracze natknęli się wczoraj na jeden "smaczek".

Jeden z użytkowników NeoGAF zauważył, że studio Uprise, które odpowiadało za stworzenie usługi Battlelog do Battlefield 4, pracuje również nad odpowiednikiem takiej platformy dla Star Wars: Battlefront. Na oficjalnej stronie firmy znajdujemy wpis pod kategorią "Nasze ostatnie prace" z tytułem Battlefield: Hardline oraz Star Wars: Battlefront.

Co to oznacza? Istnieje bardzo duża szansa, że dostaniemy aplikacje towarzyszące Star Wars: Battlefront, które będziemy odpalać na urządzeniach z iOS lub Androidem. Więcej na temat Battlelog możecie przeczytać tutaj.

Chcielibyśmy przedstawić więcej szczegółów, ale niestety zarówno DICE, jak i EA, milczą jak zaklęte na temat Star Wars: Battlefront. Pozostaje uzbroić się w sporą dozę cierpliwości i czekać na pierwszy gameplay. Spodziewamy się, że Star Wars: Battlefront trafi na rynek dopiero w 2016 roku. Electronic Arts nie potwierdziło jeszcze oficjalnie daty premiery rzeczonej "gwiezdnej" strzelaniny.

Źródło: http://uprise.se/

Tagi: battlelog Star Wars star wars: battlefront (2014) uprise