Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2014 20:22
Po pobraniu darmowej gry za błędy Assassin's Creed: Unity nie można pozwać Ubisoftu
2615V

Po pobraniu darmowej gry za błędy Assassin's Creed: Unity nie można pozwać Ubisoftu

Od czwartku posiadacze Przepustki Sezonowej do Assassin's Creed: Unity mogą ściągnąć za darmo jedną z produkcji francuskiej korporacji. Jak się okazuje gracze, którzy zdecydują się pobrać ten podarunek muszą jednocześnie zaakceptować regulamin.

Redaktorzy Game Informera zauważyli, że przed pobraniem darmowej produkcji gracze muszą zaakceptować regulamin.

W tekście znajduje się informacja, że korzystając z tej promocji, zainteresowani odstępują od pozywania Ubisoftu oraz jego wewnętrznych oddziałów. Z tego powodu jeśli w przyszłości organizacja broniąca praw konsumentów będzie chciała pozwać francuską korporację, to śmiałkowie, którzy skorzystali z oferty, nie będą mogli uczestniczyć w batalii sądowej.

Podobny zapis nie jest rzadkością w branży gier wideo – z podobnych zapisów korzysta między innymi Microsoft (Xbox Live), Sony (PlayStation Network) oraz Valve (Steam).

Warto wspomnieć, że klienci, którzy nabyli Przepustkę Sezonową do Assassin's Creed: Unity mogą bezpłatnie pobrać jedną grę. Ubisoft zadeklarował, że wszyscy gracze otrzymają pierwszy, fabularny dodatek do pozycji całkowicie za darmo. DLC trafi na rynek w przyszłym roku. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.  

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/assassin-s-creed-unity-free-game-offer-waives-laws/1100-6424381/

Tagi: Assassin's Creed: Unity Ubisoft Ubisoft Montreal