Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2014 19:38
Evolution Studios dziękuje za wsparcie i podsumowuje 2014 rok
1048V

Evolution Studios dziękuje za wsparcie i podsumowuje 2014 rok

Kilka godzin temu zobaczyliśmy fenomenalne screeny z DriveClub. Twórcy postanowili podziękować nam za wsparcie w 2014 roku i opublikowali materiał ukazujący nową zawartość, która trafiła do produkcji w przeciągu ostatnich miesięcy. 

Twórcy wystosowali specjalne oświadczenie, w którym dziękują graczom za wsparcie i zapowiadają kolejne aktualizacje w 2015 roku:

„Wszyscy w Evolution Studios pragniemy podziękować za wyjątkowe wsparcie w tym roku, zwłaszcza od premiery DriveClube w październiku. Wasze wiadomości, opinie, filmy i wszystkie niesamowite screeny, które udostępniacie są dla nas ogromnym źródłem inspiracji.

Jesteście niesamowici i bardzo dziękujemy za ciągłe wsparcie.

Przygotowujemy kolejne aktualizacje dla serwerów oraz gry, które opublikujemy w przyszłym roku. Nie zapomnijcie o pobraniu darmowych plików do DriveClub z PlayStation Store  i proszę dzielcie się z nami swoimi przemyśleniami oraz komentarzami, to dzięki Wam DriveClub będzie się rozwijał w 2015 roku.

Dziękujemy jeszcze raz – jesteśmy naprawdę podbudowani Waszym wsparciem każdego dnia. Mamy nadzieję, że dobrze spędzicie Święta i życzymy Wam szczęśliwego Nowego Roku!”

W Sieci pojawił się również specjalny materiał, który przedstawia wszystkie nowe samochody, trasy, czy też znaczące elementy:

Niestety, nadal nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji dotyczących wersji z PlayStation Plus. Autorzy zapewniają, że ta wersja zostanie opublikowana, jednak aktualnie zespół skupia się na ustabilizowaniu serwerów 

Źródło: https://www.facebook.com/driveclubofficial

Tagi: