Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2014 16:01
Twórcy DriveClub prezentują kolejne, wyśmienite screeny - najpiękniejsza gra tego roku?
11279V

Twórcy DriveClub prezentują kolejne, wyśmienite screeny - najpiękniejsza gra tego roku?

Driveclub z każdym kolejnym tygodniem prezentuje się lepiej. Twórcy poprawiają serwery oraz ulepszają produkcję. Kilka tygodni temu do tytułu trafił tryb robienia zdjęć i z tego powodu deweloperzy zaprosili graczy do małej zabawy. 

Zasady były bardzo proste – zróbcie jak najlepsze zdjęcia w naszej grze, jednak mam wrażenie, że efekt ostateczny przeszedł nawet oczekiwania przedstawicieli Evolution Studios. Społeczność Driveclub poradziła sobie z tą misją wyśmienicie i zaprezentowała genialne prace.

Już kilka tygodni temu Zax zaprezentował kilka ładnych fotek, ale dzisiejsze prace podbijają poprzeczkę i pokazują, że w tej pozycji można zobaczyć naprawdę świetne miejscówki. Dodajmy do tego kilka filtrów, odpowiednie ustawienie kamery i otrzymujemy zdjęcia na najwyższym poziomie.

Patrząc na te prace, żałuję, że deweloperzy nie otrzymali kilku dodatkowych miesięcy na dopracowanie projektu... Gra teraz prezentuje się naprawdę dobrze, ale bądźmy szczerzy – Driveclub powinien prezentować taki poziom w dniu premiery.  

Tagi: Driveclub Evolution Studios galeria screeny

Nie przegap