Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.12.2014 08:00
Deweloperzy życzą graczom Wesołych Świąt! - grafiki, filmy i mini-gierki
2090V

Deweloperzy życzą graczom Wesołych Świąt! - grafiki, filmy i mini-gierki

Jak co roku deweloperzy i wydawcy dzielą się z nami świątecznymi życzeniami. Większość robi to w formie obrazków z bohaterami znanych gier. Inni posługują się zabawnymi filmikami lub prostymi flashowymi grami. Zapraszamy do przeglądu takich życzeń!

Na pierwszym miejscu trzeba wymienić deweloperów Payday 2, którzy przygotowali chyba jedną z najlepszych "pocztówek" świątecznych ostatnich lat. To aranżacja znanej amerykańskiej piosenki okolicznościowej. Z jajem. Warto posłuchać i obejrzeć.

Ubisoft też jest w świątecznym nastroju, serwując nam obrazek z... Santa's Creed. Okazuje się, że chciwość niektórych jest tak wielka, że kradną nawet choinki. Brawa dla Ubisoft za ten autoironiczny komentarz.
Na deser Ubisoft zaserwowało nam również życzenia noworoczne. Sprawdźcie poniższy filmik!
 


Jajcarska jest również kartka świąteczna od twórców A Kingdom for Keflings i Band of Bugs. Deweloperzy przygotowali małą gierkę flashową, w której musimy unikać ataków bałwanów z twarzami... Hideo Kojimy albo Notcha (autora Minecraft). Miłej zabawy.

Happy Holidays from NinjaBee (gra na oficjalnej stronie NinjaBee)

 
O życzeniach dla graczy nie zapomnieli również twórcy World of Tanks, którzy zaserwowali nam świetny filmik w klimacie świątecznym. W materiale pojawiają się oczywiście nawiązania do World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships.

W materiale podobno znajduje się "ukryty bonusowy kod". Kto go znajdzie, otrzyma coś wyjątkowego od Wargaming.net.
 Życzenia złożyli nam również twórcy Hatred. "Kartka świąteczna" utrzymana jest oczywiście w morderczo-kontrowersyjnej konwencji szykowanej przez nich gry, kojarzącej się z Postal, która ostatnio wywołała tyle zamieszania na Steam Greenlight. Na obrazku widnieje podpis: "W Wigilię wszyscy jesteście łatwymi celami". Aż strach się bać.
 
O świątecznych życzeniach nie zapomnieli również twórcy z Naughty Dog. Ekipa przyszykowała da nas cyfrowy, świąteczny sweterek z motywami kojarzącymi się z The Last of Us. Rzeczone ubranie będzie dostępne (w fizycznej formie) w sprzedaży za jakiś czas.


 

Kolejne życzenia napłynęły do nas od zespołu autorów zremasterowanej wersji Final Fantasy Type-0 HD. Square Enix napisało na obrazku, że "nasze głosy poparcia umożliwiły powstanie Final Fantasy Type-0 HD". Firma oczywiście przy okazji życzy nam wesołych świąt i wszystkiego dobrego w 2015 roku.


 

O świętach nie zapomnieli również deweloperzy z CDP RED. Autorzy Wiedźmin 3: Dziki Gon przygotowali dla nas dwie kartki świąteczne z życzeniami. Całość jest oczywiście utrzymana w "wiedźmińskich" klimatach.


 


Kojarzycie twórców z Capy? To studio odpowiedzialne za niezłe Super TIME Force, Critter Crunch i Might & Magic: Clash of Heroes. Ekipa przygotowuje aktualnie Below. "Kapibary" życzą nam wszystkiego dobrego na Święta, przy okazji serwując ciekawy obrazek z Below.
Na koniec życzenia od twórców Evolve. Deweloperzy przypomnieli, że ostatnie miesiące były dla nich wyjątkowo dobre. Evolve zgarnęło 60 różnych nagród na imprezach branżowych (m.in. na E3 i gamescom). Pozostaje wyczekiwać premiery tej innowacyjnej strzelaniny! Pamiętajcie, że otwarte beta testy Evolve rozpoczną się 15 stycznia 2015 r.

Tagi: cdp red hatred polska święta wiedźmin