Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2014 20:44
Mała zmiana duży efekt - Battlefield 4 w nocy
2065V

Mała zmiana duży efekt - Battlefield 4 w nocy

DICE pracuje nad kolejnymi mapami do Battlefield 4. Prawdopodobnie do gry trafi przynajmniej jedna mapa, która pozwoli graczom strzelać w nocy. Zainteresowani nie chcą czekać na Szwedów i postanowili już teraz sprawdzić jak może prezentować się „ciemniejsza strona” produkcji.   

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie są to oficjalne materiały przedstawione przez DICE. Gracze postanowili na własną rękę sprawdzić znane nam lokacje w ciemności. Z tego powodu przygotowano specjalnego moda, który między innymi wyłączył niektóre światła.

Efekt jest wyśmienity, ponieważ gra nabiera zupełnie nowego charakteru. Mapy prezentują się świetnie, a dodatkowo jak podaje Westie (znany YouTuber, który często jako pierwszy publikuje materiały z Battlefielda) bez najmniejszego problemu można wyczuć zmiany w rozgrywce. Podczas starć nie widzimy za wiele, więc musimy przygotować się na różne, czasami bardzo zaskakujące, sytuacje.

Według wcześniejszych doniesień do ostatniego Battlefielda prawdopodobnie trafi przynajmniej jedna „mapa w nocy” i oglądając poniższy materiał jestem pewien, że warto czekać na takie rozszerzenie. 

Źródło: http://www.vg247.com/2014/12/22/heres-what-a-few-battlefield-4-maps-look-at-night/

Tagi: battlefield 4 DICE Electronic Arts gameplay