Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2014 19:32
Gravity Rush 2 trafi na PlayStation 4?
803V

Gravity Rush 2 trafi na PlayStation 4?

Pamiętacie jeszcze o Gravity Rush 2? Gra została zapowiedziana w 2013 roku na Tokyo Game Show i od tego czasu twórcy niezbyt chętnie wypowiadali się na temat swojej produkcji. Kilka dni temu otrzymaliśmy zapewnienie, że gra nadal powstaje, jednak według najnowszych doniesień projekt mógł przejść znaczącą ewolucję. 

Pierwsza odsłona Gravity Rush to naprawdę ciekawa produkcja, która zaprezentowała moc PlayStation Vity i pozwalała zainteresowanym zapoznać z ciekawą historią. Gra stawiała na zabawę z grawitacją i dzięki temu patentowi zyskała wielu fanów.

To właśnie sympatycy narzekają najgłośniej, że od 2013 roku nie otrzymaliśmy żadnych konkretów. W tej sytuacji twórca produkcji – Keiichirō Toyama – zapowiedział, że już na początku przyszłego roku otrzymamy istotne informacje dotyczące pozycji.  

Jednocześnie przedstawiciel Japan Studio przeprosił miłośników pierwowzoru i wspomniał, że gdy gracze zobaczą Gravity Rush 2, to zrozumieją, dlaczego było tak cicho o tym projekcie.

W tych słowach zainteresowani doszukują się przeniesienia produkcji na PlayStation 4. Patrząc na stan faktyczny małej konsoli Sony, to nie będzie to sensacyjna wiadomość. W tym uniwersum drzemie wielki potencjał, który mógłby zostać w odpowiedni sposób zaprezentowany na dużym sprzęcie Japończyków.

W 2013 roku otrzymaliśmy poniższy zwiastun: 

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2014/12/why_havent_we_seen_more_of_gravity_rush_2_youll_find_out_soon

Tagi: gravity rush gravity rush 2 Japan Studio playstation 4 Sony Japan