Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 20.12.2014 17:24
Wielkie odliczanie do 2015 roku, czyli Microsoft przecenia produkcje - dzień 5
968V

Wielkie odliczanie do 2015 roku, czyli Microsoft przecenia produkcje - dzień 5

Do końca roku jeszcze kilka świątecznych ofert zobaczymy, ale skupmy się na tym, co jest głównym daniem dzisiaj. Trzy cyferki z tyłu swojej karty bankowej wstukają w Xboksach ci, którzy lubią się dobrze zabawić w mieście, a także osoby chcące tam czymś dojechać.

Odliczanie do nowego roku - dzień 5

Metro: Redux pokazuje, jak powinny wyglądać takie odświeżające gry wydania, które nie tylko poprawiają grafikę i kwestię audio. 4A Games stworzyli liczne nowe animacje, zastępując stare, i wlepiając je tam, gdzie ich jeszcze nie było. Zredukowali zbędne cutscenki i postawili rzadziej przerywać rozgrywkę. Konieczne do ogrania, chyba że obie części zaliczyliście już wcześniej.

Saints Row IV to z kolei tytuł, którego synonimem jeszcze czyste szaleństwo samopas. Bezpośrednia kontynuacja rozwija wątek poprzedniej części. "Czwórka" to obowiązek dla każdego fana sandboksów, zwłaszcza tych mniej poważnych i porąbanych, bo takie właśnie jest Saints Row po zaprzestaniu gonitwy za GTA i stworzeniu swojej własnej tożsamości.

Microsoft ogłosił, że każdego dnia do 31 grudnia na Xbox Live pojawi się nowa promocja. Dodatkowo gracze mogą korzystać z wielkich przecen, które zostały ogłoszone we wtorek. Szczegóły znajdziecie tutaj. 

Źródło: https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Bundle/Metro-Redux-Bundle/db00744e-d1f4-48c6-a263-9127851f2ad1

Tagi: marketplace metro redux metro: last light oferta promocja Saints Row 4 xbox live