Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 20.12.2014 10:22
343 nagradza wytrwałych. Nowa kampania w MC Collection za darmo
827V

343 nagradza wytrwałych. Nowa kampania w MC Collection za darmo

Twórcy Halo: The Master Chief Collection chcą wynagrodzić graczom problemy, jakich doświadczano w ich ostatniej produkcji. Pokrzywdzeni gracze dostaną za darmo m.in. zremasterowaną kampanię Halo 3: ODST.

Swoje negatywne doświadczenia z trybu multiplayer opisał w ostatnim numerze Rozbo:

Parę dni po premierze sieciowa część Halo: MCC była niemal niegrywalna. Czekanie po kilkanaście minut w lobby na grę, wyrzucanie graczy w trakcie zabawy albo notoryczne wywalanie się gry i wracanie do dasha [...].

Z oficjalnego bloga marki Halo możemy się dowiedzieć, że prace nad odświeżoną wersją kampanii Halo 3: ODST zostały rozpoczęte. Za darmo otrzymają ją ci, którzy odpalili kolekcję Halo pomiędzy jej premierą a 19 grudnia.

Podkręcona kampania ma działać w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

W zestawie ze wspomnianym trybem fabularnym znajdzie się także mapa Relic z Halo 2: Anniversary Edition. Twórcy wybrali właśnie ją, ponieważ ich zdaniem idealnie nadaje się do trybów Slayer i Objective. Kolejnymi bonusowymi atrakcjami jest darmowy miesiąc Golda oraz odblokowywana wewnątrz gry plakietka i awatar.

Szefowa 343 Industries, Bonnie Ross, przyznaje się w imieniu całego zespołu do błędu i pragnie odbiorcom wynagrodzić ostatnie niedogodności:

To poniżające doświadczenie, które pokazuje, jak my - jako studio - potrafimy i potrzebujemy się bardziej starać o dobro fanów Xbox na całym świecie. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym fanom za to, że staliście po naszej stronie, i doceniamy waszą cierpliwość, gdy my pracowaliśmy nad naprawieniem usterek.

Przyszłotygodniowy update doda 10 kooperacyjnych epizodów Spartan Ops do playlisty Halo 4 oraz naprawi kilka obecnych problemów.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/halo-the-master-chief-collection-adds-updated-halo/1100-6424335/

Tagi: halo 3: odst Halo: The Master Chief Collection patch