Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2014 19:31
Zombiaki atakują - zwiastun trybu Exo Zombies z Call of Duty: Advanced Warfare
956V

Zombiaki atakują - zwiastun trybu Exo Zombies z Call of Duty: Advanced Warfare

Sledgehammer Games właśnie opublikowało w Sieci małą zapowiedź nadchodzących atrakcji, w których gracze zmierzą się z żywymi trupami. Głównymi bohaterami rozszerzenia Exo Zombies będzie czterech pracowników korporacji Atlus, w których wcielą się znani aktorzy!  

Przed Wami klimatyczna zapowiedź, w której przez chwilkę możemy zobaczyć biegających i niezwykle groźnych rywali. Tryb Exo Zombies zapowiada się naprawdę świetnie, ponieważ pozwoli zainteresowanym zmierzyć się z nową wersją znanych truposzy. Przeciwnicy są uzbrojeni w egzoszkielety, więc do każdego starcia należy się odpowiednio przygotować.

Deweloperzy postanowili na znane twarze i dzięki temu w rozszerzeniu pojawią się: John Malkovich (m.in. Red 2, Transformers 3, Red, Kroniki mutantów, Beowulf, Synowie mafii), Bill Paxton (m.in. Apollo 13, Titanic, Twister, Obcy – decydujące stracie), Rose McGowan (m.in. Maczeta, Grindhouse: Death Proof, Grindhouse: Planet Terror, Odwieczny Wróg, Czarodziejki) oraz Jon Bernthal (m.in. Wilk z Wall Stret, The Walking Dead, Inflitrator, Autor Widmo, Furia, Noc w muzeum 2).

Zabawa z trupami trafi do Call of Duty: Advanced Warfare w pakiecie z DLC Havoc. Posiadacze konsol Microsoftu rozpoczną zabawę już na początku 2015 roku. W późniejszym terminie dodatek zadebiutuje również na sprzętach Sony oraz komputerach osobistych. 

Źródło: YouTube

Tagi: