Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2014 15:32
Tekken x Street Fighter nadal znajduje się w produkcji
597V

Tekken x Street Fighter nadal znajduje się w produkcji

Wielkie starcie wojowników z Tekkena z bohaterami Street Fightera zostało zapowiedziane w 2010 roku. Od tego czasu gracze wyczekują na tytuł, ale gdy już wszyscy sądzą, że gra została pogrzebana, pojawia się Katsuhiro Harada, który oświadcza „prace nadal trwają”.  Tym razem nie jest inaczej. 

Bandai Namco Entertainment zapowiedziało w ostatnim czasie Tekken 7 i z tego powodu gracze kolejny raz sądzili, że prace nad Tekken X Street Fighter zostały przerwane. Jak się okazuje tytuł nadal powstaje, jednak na grę będziemy musieli zaczekać.

Ojciec serii– Katsuhiro Harada – udzielił wywiadu koreańskiemu serwisowi iven i wspomniał, że produkcja Tekken X Street Fighterr nadal trwa! Deweloperzy opanowali już podstawy systemu walki, ale z kolejnymi większymi pracami muszą się wstrzymać – pierwszeństwo w firmie ma Tekken 7.

Dopiero po wydaniu kolejnej odsłony „Żelaznej Pięści” (wraz ze wszystkimi dodatkami) możemy spodziewać się konkretnych informacji dotyczących tego crossovera. Twórcy muszą równocześnie pamiętać o premierze konkurencji – Street Fighter V trafi na rynku w 2015 roku i debiut pozycji Bandai Namco Entertainment nie może kolidować z tą produkcją. 

Źródło: http://www.hardcoregamer.com/2014/12/19/tekken-x-street-fighter-is-still-happening/124611/

Tagi: Bandai Namco katsuhiro harada Tekken 7 tekken x street fighter